Raf Periyodik Kontrolleri


RAF VE DEPOLAMA SİSTEMLERİ MUAYENELERİHizmet Tanımı:

      Raf ve depolama sistemlerinden kaynaklı risklerin ve iş kazalarının önüne geçilmesinde yardımcı oluyoruz. Endüstride yoğun bir şekilde kullanılan depolama ve raf sistemleri belli bir çevrim sonunda deformasyon ve metal malzemelerde yorulma riski altındadır. Muayene hizmetimizde kullanımda olan depolama ve raf sistemlerinin zeminden başlayarak tüm cıvata ve kaynak bağlantıları, kolon ve kirişleri muayene edilmektedir.

 • Muayene sonucunda ölçülendirilen raf sistemleri konusunda uzman analistler tarafından bilgisayar destekli olarak dinamik ve sismik yükler altında simüle edilerek müşterilerimize ayrıntılı bir rapor sunulmaktadır.
 • Raf sistemlerinin Kapasite raporlarının belirlenmesi ve periyodik kontrolleri ile ilgili detaylı raporlar sunulmaktadır.
 •  Konusunda uzman personeli ile ülke çapında sunulan hizmet ağımız.
 • TS EN 15635, TS EN 15620, TS EN 15512, TS EN 1562, TS EN 15878 standartları doğrultusunda yapılan muayeneler.

      Yapılan muayeneler haricinde ekipmanlar üzerinde ülkemizin bulunduğu jeolojik yapı dikkate alınarak hazırlanan bilgisayar destekli analiz raporu.

      Raf sistemlerine ilişkin müşterilerin standartlar doğrultusunda yapmaları gereken bakım, etiketleme, istifleme, paletlerin durumu gibi konularda çalışanlara kısa eğitimler verilmektedir.prev next
 • Komresör Periyodik Kontrol ve Muayeneleri
  Komresör Periyodik Kontrol ve Muayeneleri Basınçlı Kaplar Kompresör Periyodik Kontrolleri ComTech Mühendislik
prev next
 • Jeneratör Periyodik Kontrol ve Muayenesi
  Jeneratör Periyodik Kontrol ve Muayenesi Comtech Mühendislik Jeneratör Periyodik Kontrol ve Muayenesi
prev next
 • Comtech Mühendislik Mühendislik Muayene Hizmetleri
  Comtech Mühendislik Mühendislik Muayene Hizmetleri Denizcilik Ekipmanları Periyodik Test ve Muayanesi - Statik Analiz Kapasite Raporu Hazırlanması